O Firmie

Firma ELKO rozpoczęła działalność na rynku od 2002 roku. Od początku istnienia świadczymy bardzo szeroką gamę usług. Zdobyte doświadczenie jako wykonawcy i podwykonawcy pozwala zaoferować Państwu kompleksowe wykonanie istalacji elektrycznych i teletechnicznych. Wybierając naszą firmę otrzymają Państwo profesjonalnie wykonaną instalację, począwszy od wspólnego uzgodnienia dokumantacji aż po montaż sprzętu, wykonania pomiarów i protokołów zakończenia prac. Wszelkie problematyczne sprawy związane z wykonaniem powierzonego nam zadania staramy się wykonać we własnym zakresie oszczędzając tym samym Państwa czas i pieniądze.

Pracownicy firmy ELKO posiadają aktualne uprawnienia potrzebne do wykonywania powierzonych nam zadań, posiadają własne środki transportu i telefon kontaktowy co pozwala nam na stałe monitorowanie miejsca pracy w zakresie ewentualnych problemów i pytań.

Z racji profilu firmy zajmujemy się kompleksowymi instalacjami elektrycznymi. Wielokrotnie prace nam zlecane wybiegają poza standard usług elektrycznych. Opierając się na technologii czołowych producentów z branży elektrycznej i energetycznej jesteśmy w stanie zaproponować Państwu usługi w zakresie prefabrykacji i budowy rozdzielnic elektrycznych. W tym celu współpracujemy z wieloma firmami w zakresie wzajemnego wykonywania powierzonych nam usług.